Ped Toplama Ünitesi, Suda Eriyen Torba

Kılınç Grup
ÜRÜNLER

Ped Toplama Ünitesi

Yaygın olan görüşün aksine suda eriyen ped veya tampon diye bir şey yoktur. Bu tür sıhhi maddeleri tuvaletlere atmak nehir ve denizlerin kirlenmesine sebep olduğu gibi kanalizasyonların da tıkanmasına yol açar. Cannon Hijyen - Kılın Grup bu alanda da sizlere akıllı ve etkin bir sıhhi atık hizmeti sunmakta ve bu yolla çevremizi korumaktadır.

Maddesi Bakterilere, HİV, Hepatit B ve Hepatit C dahil virüslere karşı etkilidir. İçeriği bütünüyle doğal maddelerden oluşur. Çevreye zararsızdır, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) FEMA (Aroma ve Ekstre İmalatçıları Kurumu) EPA (Birleşik Devletler Çevresel Koruma Acentesi) ve FFHPVC ( Aroma ve Koku Yüksek Üretim Hacmi Kimyasal Konsorsiyum ) tarafından tescil edilmiştir.

Hijyenik ped toplama ünitelerimizde gerçekleştirdiğimiz yenilik sayesinde üniteye el ile teması ortadan kaldırarak herhangi bir bulaşıcı hastalığın yayılması önlenmiştir. Bu da bayanların ünitemizi güvenli, temiz ve kolay kullanımını sağlamıştır.

Cannon Hijyenik Ped Toplama üniteleri içindeki özel formüle edilmiş maddesi sayesinde hoş ve güzel koku olması da sağlanmıştır. Tecrübelerimiz sayesinde gerek müşterilerinize gerekse elemanlarınıza en iyi ve en ileri hijyen standartları sunmak bizim uzmanlığımız olmuştur.